موضوع “تقاضای دستور فروش مال مشاع ” جزء موارد مبتلابهی می باشد که می توان گفت افراد زیادی خواسته یا ناخواسته با آن مواجه خواهند شد زیرا که ممکن است از طریق وراثت مالکیت اموالی از متوفی به چند تن از ورثه رسیده و آنها در مال مذکور به صورت مشاعی شریک شوند و یا افراد با توجه به وضعیت اقتصادی و افزایش بسیار چشمگیر قیمت املاک ،بالاتفاق و با سرمایه یکدیگر اقدام به خرید املاک مسکونی یا تجاری نمایند .

دخل و تصرف در املاک مشاعی تابع قانون خاص خود می باشد و هیچ یک از شرکاء حق ندارد بدون رضایت شریک دیگر در مال تصرفی نماید که این امر می تواند منشاء ایجاد بسیاری از اختلافات میان شرکاء گردد و دعاوی بسیاری را در محاکم دادگستری رقم بزند .

یکی از بهترین راهکار های موجود در جهت حل این مشکل ،شروع اقدامات قضایی و قانونی متناسب در جهت خارج نمودن ملک از حالت مشاعی می باشد که این امر از طریق فروش کل مال و تقسیم قیمت آن میان شرکاء یا خرید سهام سایر شرکاء توسط شریک دیگر می باشد .

در صورتی که با اختلافات ناشی از مال مشاعی روبرو هستید می توانید با وکلای متخصص و مجرب موسسه آیین خرد ماندگار جهت بررسی مدارک و ارائه راهکار های مناسب قانونی در قالب مشاوره و آغاز اقدامات قضایی  از طریق شماره های ذیل تماس حاصل و پس از دریافت وقت ملاقات حضوری از خدمات این موسسه بهره مند شوید .

تماس : 88059429

09351474179

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس : ونک، ملاصدرا، شیراز شمالی، خیابان شهریار، پلاک34، طبقه8، واحد15 شماره تماس : 4 - 88058633 - 021   |  79 41 147 - 0935
Call Now Buttonتماس با ما
ارسال مدارک
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم